O nas

Nasza firma powstała z połączenia pasji informatycznej z umiejętnością rozpoznania potrzeb przedsiębiorstw. Od początku postanowiliśmy skoncentrować się na dostarczaniu kompleksowej, kompletnej obsługi informatycznej dla Klienta biznesowego.


Naszą ambicją jest płynne przeprowadzanie wdrożeń zaawansowanych systemów klasy ERP, tak aby zaspokoić najbardziej wymagających Klientów.

Pracujemy szybko, bez procedowania spraw korporacyjnymi ścieżkami – usprawnienie prowadzenia projektu oznacza nie tylko jego efektywność, ale też dobrą cenę. Nasza sprawdzona broń to solidne zaplecze doświadczenia i wiedzy, uważne słuchanie klientów, oraz świeżość spojrzenia i radość z pracy.

Zdecydowana większość systemów informatycznych, które tworzymy to rozwiązania wspierające i optymalizujące specyfikę biznesową naszego klienta. Tworzymy systemy dla różnych branż takich jak ubezpieczenia, produkcja, hotelarstwo, bankowość, e-commerce, wsparcie podatkowo-prawne i inne. Cechą wspólną j

est potrzeba przetwarzania dużej ilości informacji zgodnie z procesami specyficznymi dla danego klienta. Efektywność aplikacji, przyjazny interfejs użytkownika, ergonomia, oraz działanie systemu zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego to wytyczne, na których bazujemy realizując zlecenia.


W naszym zespole spotkasz ekspertów posługujących się zaawansowanymi narzędziami informatycznymi. Posiadamy kompetencje wymagane do całościowego tworzenia systemów dzięki zatrudnianiu analityków, project managerów, web-designerów do grafiki i ergonomii oraz administratorów systemów. W każdym systemie, który dostarczamy, wykorzystujemy technologie adekwatne do wymaganych rozwiązań, tak by najlepiej spożytkować potencjał danego narzędzia dla konkretnej funkcjonalności.

My nie tylko tworzymy oprogramowania.

My dostarczamy gotowe rozwiązania dla Twojej Firmy.


Zapraszamy do współpracy.